Olimp High Endu :: AriniAudio
Wzorcowy Kabel XLR :: Eternel - The Reference

Eternel The Reference
Wzorcowy Kabel Symetryczny XLR
Miej Kompletną i Bogatą Informację Muzyczną

Eternel XLR The Reference to wzorcowy przewód symetryczny dla dojrzałego i świadomego odbiorcy. Pod warunkiem, że posiada fenomanalnie grający, zbalansowany system audio. Zachwyca wzorcową i holistyczną jakością każdego aspektu brzmienia. Jest przejrzysty, ale i bogaty. To połączenie pozornie przeciwstawnych żywiołów. Majestat, potęga i subtelność brzmienia w jednym.

Eternel XLR The Reference powstał w moim Laboratorium Dźwięku. Jest zbudowany z najbardziej szlachetnego gatunku miedzi DOFC o długich kryształach. Każdy pojedynczy przewodnik powleczony jest czystym, jednorodnym srebrem technicznym. Referencyjne osiągi wymagają zastosowania wyższej kategorii uporządkowania geometrii kabla. Eternel przekazuje sygnał muzyczny przy pomocy sekwencji przewodników o zróżnicowanych przekrojach. Zostały one zoptymalizowane dla realizacji określonych celów.

Izolacja gazowa oraz wtyki HollowShield Plug gwarantują pełną ochronę sygnału już od styku z urządzeniem. Eternel jest wyposażony w system MultiStage Signal Conditioning w rozbudowanej wersji XL. Jeszcze skuteczniej minimalizuje pasożytnicze zniekształcenia i oczyszcza muzykę z naleciałości cyfrowych. Przywraca brzmieniu naturalność i głębię.

Przewód ten zbudowany jest w taki sposób, że wykorzystuje w pełni możliwości jakie daje prawdziwy przesył zrównoważony. Nie powinno sie go stosować do połączeń single ended, ponieważ do tego służy wersja Eternel RCA.

Wzorowo spójne i rzeczywiste przekazywanie całego pasma akustycznego daje to coś: Realizm połączony z naturalnością i swobodą. To jest wyjątkowo trudne do pogodzenia. Więc miej kompletną i bogatą informację muzyczną. Zwieńczysz poszukiwania, ale i rozpoczniesz nową drogę.

Te przewody grają pełną piersią, ponieważ to prawdziwa neutralność. Jest tu potężny, doskonale wyważony bas, ale i uroczy wokal. Przekazują ogrom subtelnych informacji: Skrzącą górę oraz hipnotyzującą głębię przestrzeni. Referencyjna czytelność cichych detali jest tylko ukoronowaniem solidnej podstawy basowej i dokładnej średnicy. To jest nowy i ekstremalnie trudno osiągalny poziom odniesienia.

Jak to jest? Wiesz, że masz na dłoni pełną informację o zamyśle artystów i techników. Ze zwyczajnych rozwiązań nie sposób tego wydobyć! Jak będziesz się czuł wiedząc, że posiadasz referencyjne kable symetryczne? Jedne z najlepszych. Zapytaj o nie, jeśli uważasz, że Ty i Twój system jesteście już na nie gotowi.

Eternel XLR The Reference powinien być wykorzystany jedynie do łączenia urządzeń symetrycznych lub z wejściami / wyjściami desymetryzującymi. W przypadku urządzeń typu single ended z gniazdami XLR nie wykorzystasz pełnego potencjału tego przewodu.

Eternel XLR - The Reference :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
16 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Wielkokrystaliczna, odprężona i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Metaliczna powłoka elektrochemiczna
+ Ochrona przeciwkorozyjna
Konstrukcja kabla
ProgressiveProfile Multi-Strand
Parallel Transmission Line
+ Perfect Impedance
Ochrona sygnału
4 Layers Polymer + 2 x Shield + Air
Styk z urządzeniem
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Wzorcowa
Poziom kompresji i saturacji
Średni
Prezentacja przestrzeni
Wzorcowa (V plany)
Charakter basu
Wzorcowy
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Źródła analogowe, źródła cyfrowo-analogowe, interfejsy audio, przedwzmacniacze, wzmacniacze, końcówki mocy
Produkcja w manufakturze w Polsce

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved