Olimp High Endu :: AriniAudio
Obroń System Muzyczny Niezniszczalną Tarczą

Kaskadowy System Usuwania Zniekształceń Sieci
Uwolnij Muzykę Od Zakłóceń Zasilania
MultiStage Hi Current Conditioning

Urządzenia z Twojego sąsiedztwa pracują w jednej, wspólnej sieci elektrycznej. Są więc ze sobą połączone i w ten sposób wprowadzają do układów zasilania audio deformacje sinusoidy oraz inne zakłócenia:

 1. Potężne przepięcia.
 2. Niszczące impulsy elektromagnetyczne (EMI).
 3. Nieobliczalne zakłócenia radiowe (RFI).
 4. Niebezpieczną składową stałą (od zasilaczy impulsowych i przetwornic elektronicznych).
 5. Częstotliwości akustyczne, które zniekształcają tło muzyczne i zamazują obraz dźwiękowy.
 6. Elektrostatykę.

Zło czai się więc nie tylko ze strony niedoskonałej akustyki pomieszczenia, ale również w gniazdku sieciowym.

Obroń System Muzyczny Niezniszczalną Tarczą
Zaawansowany System Bezpieczeństwa + DC-Blocker

Kaskadowy system filtrowania zakłóceń zasilania oczyści prąd elektryczny z pasożytniczych zniekształceń i ochroni cenne urządzenia Twojego systemu. Dzięki zastosowaniu MultiStage Hi Current Conditioning schowasz je za niezniszczalną tarczą:

 1. Obejmiesz kontrolą przepięcia i odprowadzisz je do masy lub obwodu ochronnego.
 2. Stłumisz i usuniesz zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) oraz radiowe (RFI).
 3. Zlikwidujesz wszystkie ewentualne pętle masy.
 4. Bezpiecznie uziemisz system przy pomocy obwodu TrueGrounding. Nawet bez wkopanej sondy uziemiającej.
 5. Opanujesz elektrostatykę, czyli usuniesz z urządzeń ładunki dodatnie (wolne rodniki, o ktorych dowiesz sie wiecej klikajac tutaj).
 6. Usuniesz składową stałą (DC-Blocker).

To jeszcze nie wszystko. Ten wielostopniowy system dodatkowo kondycjonuje masę (pasywny filtr masy). Do tego jeszcze pochłania rezonanse. Dzięki temu udaje się je przenieść daleko poza słyszalne pasmo akustyczne.

Zastosuj ten kompleksowy i rozbudowany system, a efektywnie usuniesz sztuczne wtrącenia i artefakty. Uwolnisz od nich muzykę i przywrócisz jej naturalną, oryginalną postać. To jest klucz do rozwinięcia analogowego i holistycznego brzmienia.

Urządzenie wyposażone w kompletny system to kondycjoner Spectral. Wszystkie przewody sieciowe posiadają ten system zaimplementowany częściowo.

Praktyczne wnioski z odsłuchów wraz z ciekawym porównaniem dwóch odmiennych kondycjonerow znajdziesz tutaj.

Spectral
Ultimate i Imperial

To jeszcze nadal nie wszystko. Zdecyduj się na wersję Ultimate lub Imperial, a osłonisz galwanicznie układy zasilające urządzeń od instalacji elektrycznej i siebie nawzajem. Naprawdę trudno wyobrazić sobie lepszą protekcję. To jest jak mur obronny, który odetnie cały Twój system prawie całkowicie od sieci.

Transformator Separujący Hand Made
Dzieło Sztuki Inżynierskiej

Odpowiedni transformator to dzieło sztuki inżynierskiej. Powstaje w wielu etapach, ręcznie, z kunsztem i w zgodzie z najlepszymi prawidłami rzemiosła.

Spectral Ultimate i Imperial wyposażone są w takie właśnie, potężne transformatory. Ich rdzenie wykonane są z wysokiej jakości stali wielkokrystalicznej, dającej bardzo wysoką saturację magnetyczną. Ich parametry pozostają niewzruszone nawet podczas oddawania naprawdę dużych mocy.

Niskie straty konwersji napięcia spowodowane są silnym sprzężeniem między pierwotnym i wtórnym uzwojeniem transformatora. Bardzo małe fluktuacje obciążenia dają niezwykłe analogowe zasilanie. Posiada ono zawrotną wydajność. Natychmiast reaguje nawet przy nagłych skokach obciążenia.

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved