Olimp High Endu :: AriniAudio
Regulamin zakupów i testów w sklepie AriniAudio

AriniAudio
Zasady Współpracy

Każdy Zakup Objęty Jest Pewnymi Warunkami

 1. Przewód, który chcesz przesłuchać (lub zestaw przewodów) możesz wymienić na kolejny aż osiągniesz rezultat, który Cię zachwyci lub Ci się znudzi.
 2. Jeżeli kable seryjne nie dają Ci pełnej satysfakcji, możesz przesłuchać i zamówić kable strojone indywidualnie ze specjalnej serii Individual Individual.
 3. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, możesz spotkać się ze mną osobiście na odsłuchach Twojego systemu. Wielu moich Klientów już się przekonało, że strojenie kompletnego systemu to najlepsza możliwa opcja.
 4. Cenę zakupu należy wpłacić na konto bankowe lub zapłacić przy odbiorze. Zabezpieczona przesyłka zostanie wysłana na Twój adres. Wysyłka jest darmowa.
 5. Kreatywne osoby zachęcam do pisania subiektywnych mini recenzji – Ty też możesz wnieść swój wkład w rozwój wiedzy na temat elektroakustyki.

Jeszcze Nie Wiesz Co Możesz Mieć

 1. Manufaktura AriniAudio produkuje okablowanie w ściśle kontrolowanych, laboratoryjnych warunkach we własnym zakładzie w Polsce.
 2. Każdy kabel przechodzi drobiazgową kontrolę jakości. Potwierdzona jest indywidualnym znakiem mistrza umieszczonym na Karcie Gwarancyjnej.
 3. Oryginalny produkt AriniAudio posiada zarejestrowany hologram z nadanym numerem seryjnym.

Przed Zakupem Warto Przesłuchać

 1. Przed zakupem kabli zalecam przesłuchać je w swoim własnym systemie muzycznym.
 2. Czasami warto przetestować 2 preferowane modele i wybrać ten oferujący najlepszą zgodność z Twoim systemem.
 3. Jeden model lub zestaw można testować do 14 dni, chyba, że zostanie ustalone inaczej.

Warunki Gwarancji

 1. Dokumentem uprawniającym do rozpatrzenia gwarancji producenta jest wypełniona Karta Gwarancyjna z numerem seryjnym oraz znakiem kontroli jakości.
 2. Na wszystkie przewody udzielam pisemnej 3 letniej gwarancji, która obejmuje powstanie ewentualnej niesprawności.
 3. Gwarancja nie dotyczy mechanicznych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika, które mogą być następstwem zaginania, rozciągania, wiązania supłów, podeptania, szarpania za przewód itp.
 4. Produktu nie wolno wystawiać na działanie temperatury większej niż 50 st. C, mniejszej niż -20 st. C, nadmierne działanie wilgoci, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia produktu lub pogorszenia się jego własności elektrycznych.
 5. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w terminie do 10 dni roboczych.
 6. Odsyłając niesprawny produkt należy możliwie dokładnie opisać co nie działa poprawnie i umieścić informację w przesyłce lub przesłać drogą mailową.
 7. W sytuacjach wystąpienia usterki zachęcam do wcześniejszego kontaktu telefonicznego.
Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved