Olimp High Endu :: AriniAudio
Wzorcowy Kabel Głośnikowy :: Eternel - The Reference

Eternel The Reference
Wzorcowy Kabel Do Holistycznie Grających Głośników
Miej Kompletną i Bogatą Informację Muzyczną

Scena i głębia powalają z nóg. Nic się nie narzuca, a słychać każdy detal.

Naturalność i barwa to ideał, ale średnie to poprostu poezja!

Wraz z każdą godziną od wpięcia w system kabel pokazywał wszytko co najlepsze

i cały czas mnie czymś zaskakiwał, gratulacje!

Dawid Nowak

Wzorcowe okablowanie Eternel The Reference. Dla dojrzałego i świadomego odbiorcy, który posiada równo i holistycznie grające głośniki. Zachwyca wzorcową i fenomanalną jakością każdego aspektu brzmienia. Jest przejrzysty, ale i bogaty. To połączenie pozornie przeciwstawnych żywiołów. Majestat, potęga i subtelność brzmienia w jednym.

Eternel The Reference powstał w moim Laboratorium Dźwięku. Jest zbudowany z najbardziej szlachetnego gatunku miedzi DOFC o długich kryształach. Każdy pojedynczy przewodnik powleczony jest czystym, jednorodnym srebrem technicznym. Referencyjne osiągi wymagają zastosowania wyższej kategorii uporządkowania geometrii kabla. Eternel steruje zestawami głośnikowymi przy pomocy zoptymalizowanej sekwencji zróżnicowanych przewodników współosiowych.

Izolacja gazowa oraz wtyki z miedzi OFC gwarantują pełną ochronę sygnału już od styku z terminalami. Eternel jest wyposażony w system MultiStage Signal Conditioning w rozbudowanej wersji XL. Jeszcze skuteczniej minimalizuje pasożytnicze zniekształcenia i oczyszcza muzykę z naleciałości cyfrowych. Przywraca brzmieniu naturalność i głębię.

Wzorowo spójne i rzeczywiste przekazywanie całego pasma akustycznego daje to coś: Realizm połączony z naturalnością i swobodą. To jest wyjątkowo trudne do pogodzenia. Więc miej kompletną i bogatą informację muzyczną. Zwieńczysz poszukiwania, ale i rozpoczniesz nową drogę.

Te przewody grają pełną piersią, ponieważ to prawdziwa neutralność. Jest tu potężny, doskonale wyważony bas, ale i uroczy wokal. Przekazują ogrom subtelnych informacji: Skrzącą górę oraz hipnotyzującą głębię przestrzeni. Referencyjna czytelność cichych detali jest tylko ukoronowaniem solidnej podstawy basowej i dokładnej średnicy. To jest nowy i ekstremalnie trudno osiągalny poziom odniesienia.

Jak to jest? Wiesz, że masz na dłoni pełną informację o zamyśle artystów i techników. Ze zwyczajnych rozwiązań nie sposób tego wydobyć! Jak będziesz się czuł wiedząc, że posiadasz referencyjne kable głośnikowe? Jedne z najlepszych. Zapytaj o nie, jeśli uważasz, że Ty i Twoje głośniki jesteście już na nie gotowi.

Eternel - The Reference :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
28 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Gruboziarnista i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
Progressive Coaxial™
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Shield + Air
Styk z urządzeniem
Banany BFA lub widły z miedzi OFC
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Wzorcowa
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Zestawy głośnikowe z terminalami BFA / widły / szpile
Produkcja w manufakturze w Polsce

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved