Olimp High Endu :: AriniAudio
Tchnę nowe życie w Twoje słuchawki! Modyfikacje Individual

Precyzyjna Korekcja Individual
Tchnę Nowe Życie w Twoje Słuchawki!

Endorfiny wydzielają się w ogromnej ilości jak słucham każdej muzyki!

Marcin Kosiorek

Czuję się jakbym z zamkniętego pokoju przeniósł się na salę koncertową!

Tomasz Kozłowski

Zbiór pojedyńczych dźwięków zamienił się w spójną, świetnie brzmiącą MUZYKĘ

Dariusz Szczepaniec

Dla mnie to doskonałe połączenie żywiołów.

Arkadiusz Gregorczyk

Dźwięk żywy i selektywny. Wszystko brzmi zdecydowanie lepiej. Jest zajebiście.

sylkis, Forum 7String

Modyfikacja okazała się strzałem w dziesiątkę!

M. Adamaszek

Pawle, słuchawki żeś zrobił gryfne. Twoja praca to arcydzieło.

Marek Muras

Dźwięk stał się taki, jaki planowaliśmy. Dobrze zainwestowałem pieniądze.

Piotr Stankiewicz

Kabel zrobił dokładnie to czego chciałem. Dobra robota.

Paweł Kogut

Tego oczekuję po słuchawkach studyjnych.

Aston, Forum 7String

Dlaczego tak jest, że nawet najbardziej uznane słuchawki posiadają jakieś cechy ujemne? Przykładowo: Świetne wysokie tony i przestrzeń, ale chłodne wokale i kiepski bas psują odbiór muzyki. Odwrotnie też się zdarza: Zbyt zdecydowany, mało kształtny bas i braki na górze albo średnicy. Nawet najlepsi producenci mają swoje ograniczenia, a do tego każdy system jest inny. Znasz to. W ten sposób nie da się słuchać muzyki. Czy nie lepiej mieć wszystkiego w idealnym porządku?

Jak Działają Słuchawki - Tak Naprawdę?

Budowa wewnętrzna słuchawek stanowi funkcjonalny odpowiednik zwrotnicy zestawów głośnikowych i rozstrzyga o postaci tonalnej całego pasma:

Nic dziwnego, że efekt końcowy zależy od każdego niuansu technicznego. Pozorne drobnostki zmieniają tutaj wszystko. Na plus albo minus.

Tylko odpowiedzialne i staranne dopracowanie każdego najdrobniejszego aspektu technicznego pozwoli uwolnić pełny potencjał brzmienia: Wskrzesić zastosowane przetworniki do nowego, pełnego życia.

Jakie Warunki Trzeba Spełnić, Aby Odnieść Sukces?

Musisz posiadać słuchawki w nienagannym stanie, które lubisz. Powinny grać dźwiękiem dobrej jakości. Modyfikacja musi być przeprowadzona w sposób profesjonalny i celowy. Wszystko w taki sposób, abyś usłyszał znacznie więcej dźwięków, ale nie faworyzując żadnego podzakresu pasma akustycznego. Rozumiesz? Idealny porządek całego pasma:

Rekabling Słuchawek
To Tylko Kolejny Etap Uszlachetniania Brzmienia

Seryjne kable do słuchawek to czysty nonsens. Dotyczy to wszystkich słuchawek. Kabel grubości nitki do szycia nie może mieć dobrego basu.

Seryjne kable do słuchawek: Jak zwykle dramat,
ponieważ z zewnątrz wydają się grube, a wewnątrz są grubość nitki do szycia
Ponadto emaliowanie i zwijanie z nylonem to najgorszy możliwy sposób izolowania

Przewód to element toru elektroakustycznego i musi być ściśle dopasowany. Inaczej znowu to samo - marnotrawstwo i gonienie w piętkę.

Warunek

Ostrzegam przed amatorskim podejściem do zagadnienia. Tutaj celem jest uzyskanie idealnej harmonii i spójności tonalnej brzmienia, a nie pogoń za eksponowaniem detali. Szerokie, równe pasmo w Twoim nowym, kompletnym systemie słuchawkowym, a nie psucie dźwięku.

Jak To Będzie?
Podsumujmy

Wyrównane pasmo powoduje, że słyszysz wszystko bardzo dokładnie: Jak na dłoni. Brzmienie jest neutralne. Oznacza to idealne proporcje dynamiki, barwy, detaliczności, postaci tonalnej i przestrzenności. Każdy aspekt w równych proporcjach. Masz kompletną informację, a nie jej poszarpane wycinki. Takie brzmienie wprawia w stan zachwytu i jest wybitne w skali absolutnej.

Dlatego moje precyzyjne modyfikacje przemieniają zwyczajne słuchawki w dopracowane dzieła sztuki. Obcowanie z nimi daje krańcową przyjemność.

Jeśli jesteś w stanie zapewnić swoim ulubionym nausznikom taki lifting, to efekt końcowy wyrwie Cię z butów. Nikt nie przejdzie obojętnie. Zapytaj o więcej informacji klikając tutaj. Podam Ci teraz przykłady, w jaki sposób z bardzo dobrze grających systemów słuchawkowych udało się osiągnąć brzmienie znakomite, po prostu wyborne: Individual :: Modyfikacje i Rekabling Słuchawek.

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved