Olimp High Endu :: AriniAudio
Przełomowe Zasilanie Hi End :: Kable Magnatron

Magnatron
Przełomowe Zasilanie High End
Napęd Dla Wtajemniczonych i Wymagających Melomanów

Przełomowa technologia stworzona dla osoby posiadającej dopracowany, High Endowy system audio z dużymi głośnikami i potężnym wzmacniaczem. Jedyne ciężkie i ogromne przewody na rynku, które pozostają wygodne, elastyczne i łatwo dają się układać.

Przewodnik posiada potężny czynny przekrój poprzeczny, który tylko dzięki swoim rozmiarom tworzy pojemność. Materiałem jest najbardziej szlachetny gatunek miedzi o długich kryształach. Konstrukcja ta uwzględnia interakcję systemu o szerokim paśmie przenoszenia i dużym zapotrzebowaniu prądowym z siecią.

Magnatron posiada jedne z najlepszych wtyków na rynku. Do łączenia z Twoimi urządzeniami służy tu demagnetyzowana i obrabiana ciekłym azotem para słynnych Herculesów firmy MPS. Miedziane i bezpośrednio kryte czystym, technicznym złotem. To szczytowe osiągniecie w zakresie styku.

Dobroczynne działanie tego przewodu porównywalne jest z wymianą źródła i odczujesz je natychmiast.

Ogólny charakter tonalny Magnatrona podobny jest do przewodu wzorcowego Eternel The Reference: Ład i porządek. Po co więc ten model? Rożni się subtelnościami podzakresów. Te niuanse zmieniają wszystko:

Basu w Magnatron'ie jest obfitość i jest to bas niższy, bardziej napięty i zdyscyplinowany. Pręży się i uderza w punkt jak żaden inny. Jest to lekkie odejście od neutralności, ale dzięki temu Twój system zabrzmi z potężniejszym pomrukiem i wyraźnie zwiększoną dynamiką.

Średnica jest wyrazista, odważna i lekko skarmelizowana. Jest wyraźnie słyszalna i skondensowana. Pozwala cieszyć się swoją obecnością bez jaskrawości.

Góry jest pod dostatkiem, ale jest to góra przyjemna i mniej zobowiązująca. Jej charakter kładzie większy nacisk na pokazanie całości oraz pulsuowanie rytmu.

Dzięki temu jest to przewód wręcz stworzony dla wyrafinowanych i najbardziej wymagających melomanów. Osób, które ponad wzorcową neutralność kładą jednak większy nacisk na emocjonalny odbiór muzyki.

Z tym przewodem za każdym razem kiedy włączysz play, porwie Cię zachwyt i przypływ adrenaliny. Odczujesz obezwładniające ciśnienie akustyczne, potęgę i głębię niskich tonów. Teraz delektujesz się muzyką we wszystkich jej aspektach. Bas jest potężny. Wokale są pełne, naturalne i urokliwe. Góra pasma perlista i swobodna.

Idealny wybór również do systemów, w których brzmienie warto nieco złagodzić na górze i średnicy, ale jednocześnie poprawić bas i podnieść doskonałość przestrzeni.

Magnatron :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
20 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Gruboziarnista i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
Hi Current Multi-Strand
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Antistatic solution
Styk z urządzeniem
Cryo MPS™ Hercules™ Shuko/IEC
Charakter
Dynamiczny i nasycony
Poziom kompresji i saturacji
Duży
Prezentacja przestrzeni
Bardzo głęboka (V plany)
Charakter basu
Środkowy
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Urządzenia audio z gniazdem IEC C14/C16
Produkcja w manufakturze w Polsce

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved