Olimp High Endu :: AriniAudio
Kable do gitary z miedzi i srebra Carramba! od AriniAudio

Carramba!
Kable Gitarowe Dla Autentycznie Poszukujących

Ile razy widziałeś gitarzystę podłączającego swój wspaniały instrument najtańszymi kablami jakie są dostępne? Zawsze szukasz najlepszych możliwości i najlepiej brzmiącego osprzętu gitarowego. Jaki to wszystko ma sens jeśli nie zadbasz o adekwatną jakość przewodzenia sygnału?

Jakość tego sygnału zależy od subtelności, takich jak budowa metalograficzna przewodnika, czy najważniejsze cechy konstrukcyjne. Świadome i celowe wykorzystanie tej wiedzy umożliwiło mi zaprojektowanie przewodu, który cechuje wierna i precyzyjna transmisja sygnału.

Nie gra tylko sam instrument, ale cały zestaw i jesteś tylko tak dobry jak pozwala najsłabsze ogniwo. Po co więc ograniczać możliwości starannie wybranej gitary, wzmacniacza i kolumny? Zamiast tego możesz zadziałać według zasady ograniczającego najsłabszego ogniwa i wzbić się ponad szarą przeciętność.

Wykorzystałem właściwości elektroakustyczne dwóch odmiennych metali. Miedzi DOFC o laboratoryjnej czystości pokrytej niewielką ilością technicznego srebra. Użycie miedzi wpływa na pogłębienie przekazu dźwiękowego, a srebro ożywia całość i subtelnie wyostrza brzmienie. Podwójna izolacja trzyma w ryzach interakcję powierzchni przewodzącego metalu z jego środowiskiem. Co to oznacza dla Ciebie?

Kable do gitary Carramba! dają Twojemu systemowi nowe życie i pozwalają odkrywać na nowo jego brzmienie. Może to oznaczać, że będziesz ponownie poszukiwał najlepszych ustawień. Ta przygoda nigdy się nie kończy.

Przewód jest bardzo elastyczny, odporny mechanicznie, a do tego wodoodporny (można go zalać wodą). Sprawdza się więc doskonale zarówno w studio, jak i w warunkach scenicznych. Posiada praktyczny pasek pomagający zwinąć i zabezpieczyć kabel oraz pokrowiec. Przewód ten szczególnie doceniają profesjonaliści, tym bardziej, że posiada 3 letnią gwarancję. Jeśli coś się stanie, otrzymasz nowy. Przesłuchaj materiał dźwiękowy

Carramba! :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
7,5 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Gruboziarnista i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
True Coaxial
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Shield + Antistatic Solution
Styk z urządzeniem
Amphenol™ TR 6,35mm
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Dynamiczna liniowa
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Zastosujesz do
Instrumenty z wyjściem TR 6,35mm
Produkcja w manufakturze w Polsce

To Niesłychane, polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved