Olimp High Endu :: AriniAudio
Atillion RCA :: Najwyższy Stopień Wtajemniczenia

AtilliON
Kable Sygnałowe RCA
Mój Najwyższy Stopień Wtajemniczenia

Oto kable sygnałowe, które posiadają moc ukazania najdrobniejszych niuansów muzyki w sposób niesłychanie kulturalny i naturalny. Zgodny z filozofią, że bliższa ciału koszula...

Niewiele przewodów na świecie potrafi oddać najdokładniej wszystkie aspekty brzmienia. Zachowując każdy szczegół i zupełnie bez przykrych skutków ubocznych.

Nie będę przynudzał na temat detali technicznych budowy wewnętrznej. Byłoby to całkowicie sprzeczne z fascynującymi właściwościami sonicznymi tego przewodu: Rozrywką i rozwojem przy muzyce. Wspomnę tylko, że Atillion wykorzystuje cenne atuty konstrukcyjne, które wprowadza referencyjny Eternel, a które dają tak wyraźną przewagę nad pozostałymi rozwiązaniami.

Całkowite pominięcie kwestii budżetu spowodowało, że Atillion oferuje jeszcze lepsze izolowanie i ekranowanie. Sam przewodnik jest uformowany w sposób zupełnie bezkompromisowy. Tylko i wyłącznie dla doskonałej uczty zmysłów z najczystszej znanej miedzi: Klasy 8N.

Grzeczna neutralność pozostała na drugim planie. Mianowicie to dogrzana średnica gra pierwsze skrzypce. Wsparta jest na ekspansywnym fundamencie basowym. Reszta pasma jest równie wzorcowa, jak w przewodach Eternel. Tyle, że jeszcze lepsza. Znajdziesz tu radosną i strzelającą górę pasma, rzucającą światła i półcienie o analogowej gradacji. Także przestrzeń o nieskończonej i niebezpiecznie intrygującej, wielowektorowej głębii.

Atillion RCA :: Najwyższy stopień wtajemniczenia

Nie będę też podawał zbyt wielu szczegółów na temat wykończenia. Najważniejsze, że jest wykonane przez znanego w Europie rzemieślnika, mistrza rymarskiego i aktywnego fana motoryzacji. Osobiście.

Posiądź wszystkie te walory i niuanse ulubionej muzyki w wersji najbardziej bezwstydnej, ale i naturalnej. To tylko dla osób, które zdobywają najwyższe szczyty.

Prince RCA :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
12 mm
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Wielkokrystaliczna, odprężona i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Metaliczna powłoka elektrochemiczna
Konstrukcja kabla
ProgressiveProfile Multi Core™
Ochrona sygnału
+ 2 x Shield
Styk z urządzeniem
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Wzorcowa przesycona
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Źródła analogowe, cyfrowo-analogowe, interfejsy audio, przedwzmacniacze, wzmacniacze, końcówki mocy, głośniki aktywne
Produkcja w manufakturze w Polsce

To Niesłychane, polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved