Olimp High Endu :: AriniAudio
Wzorcowy Kabel XLR :: Eternel - The Reference

Eternel The Reference
Wzorcowy Kabel Symetryczny XLR
Miej Kompletną i Bogatą Informację Muzyczną

Eternel XLR The Reference to wzorcowy przewód symetryczny dla dojrzałego i świadomego odbiorcy. Pod warunkiem, że posiada fenomanalnie grający, zbalansowany system audio. Zachwyca wzorcową i holistyczną jakością każdego aspektu brzmienia. Jest przejrzysty, ale i bogaty. To połączenie pozornie przeciwstawnych żywiołów. Majestat, potęga i subtelność brzmienia w jednym.

Eternel XLR The Reference powstał w moim Laboratorium Dźwięku. Jest zbudowany z najbardziej szlachetnego gatunku miedzi DOFC o długich kryształach. Każdy pojedynczy przewodnik powleczony jest czystym, jednorodnym srebrem technicznym. Referencyjne osiągi wymagają zastosowania wyższej kategorii uporządkowania geometrii kabla. Eternel przekazuje symetryczny sygnał przy pomocy zoptymalizowanej sekwencji zróżnicowanych przewodników współosiowych.

Izolacja gazowa oraz wtyki HollowShield Plug gwarantują pełną ochronę sygnału już od styku z urządzeniem. Eternel jest wyposażony w system MultiStage Signal Conditioning w rozbudowanej wersji XL. Jeszcze skuteczniej minimalizuje pasożytnicze zniekształcenia i oczyszcza muzykę z naleciałości cyfrowych. Przywraca brzmieniu naturalność i głębię.

Wzorowo spójne i rzeczywiste przekazywanie całego pasma akustycznego daje to coś: Realizm połączony z naturalnością i swobodą. To jest wyjątkowo trudne do pogodzenia. Więc miej kompletną i bogatą informację muzyczną. Zwieńczysz poszukiwania, ale i rozpoczniesz nową drogę.

Te przewody grają pełną piersią, ponieważ to prawdziwa neutralność. Jest tu potężny, doskonale wyważony bas, ale i uroczy wokal. Przekazują ogrom subtelnych informacji: Skrzącą górę oraz hipnotyzującą głębię przestrzeni. Referencyjna czytelność cichych detali jest tylko ukoronowaniem solidnej podstawy basowej i dokładnej średnicy. To jest nowy i ekstremalnie trudno osiągalny poziom odniesienia.

Jak to jest? Wiesz, że masz na dłoni pełną informację o zamyśle artystów i techników. Ze zwyczajnych rozwiązań nie sposób tego wydobyć! Jak będziesz się czuł wiedząc, że posiadasz referencyjne kable symetryczne? Jedne z najlepszych. Zapytaj o nie, jeśli uważasz, że Ty i Twój system jesteście już na nie gotowi.

Eternel XLR - The Reference :: Specyfikacja Techniczna

Średnica kabla
17,5 mm
Metale przewodnika
Metale przewodnika
Struktura metalograficzna
Gruboziarnista i ukierunkowana
Warstwa wierzchnia przewodnika
Obróbka mechaniczna CNC
Konstrukcja kabla
Progressive Coaxial™
Ochrona sygnału
3 Layers Polymer + Shield + Air
Styk z urządzeniem
Nachylenie zbocza na szczycie pasma
Odmiana propagacji fali akustycznej
Wzorcowa
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Kabel nadaje się do użytku z
Źródła analogowe, źródła cyfrowo-analogowe, interfejsy audio, przedwzmacniacze, wzmacniacze, końcówki mocy
Produkcja w manufakturze w Polsce

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved