Olimp High Endu :: AriniAudio
Zestawy Głośnikowe Evolver

Evolver
Zestawy Głośnikowe
Emocjonująca i Celująco Realistyczna Perspektywa

Zestawy głośnikowe Evolver są dla Ciebie jeśli poszukujesz nowych wartości i głębi przeżywania muzyki. Skonstruowałem je zarówno dla doświadczonego melomana jak i początkującego entuzjasty. Pomogą rozwinąć znakomity system audio, albo staną się fundamentem czegoś zupełnie nowego. Ich zjawiskowe i subtelne piękno doceni każdy esteta, nawet żona.

Kluczowe Aspekty Techniczne
Wybitnie Grających Głośników

Tysiące godzin pracy ze słuchawkami i referencyjnym sprzętem studyjnym pozwoliło mi skonstruować głośniki odpowiednie do pracy w studio nagrań, ale i wyjątkowo muzykalne. Evolver to bezprecedensowa dokładność i kultura formowania dźwięku.

Precyzyjnie do ułamka dB/okt zaprojektowana zwrotnica gwarantuje spójny, gładki i poprawny przebieg tonalny. Ceramiczne przetworniki grają równo i są przyjazne dla wzmacniacza. To cecha szczególnie istotna w przypadku wzmacniaczy lampowych, która ułatwi prawidłową implementację w Twoim systemie.

Złożona budowa wewnętrzna pozwoliła osiągnąć dokładność linii transmisyjnej i efektywność portu BR w jednej konstrukcji. Zaprojektowane od podstaw okablowanie wewnętrzne Individual umożliwiło jeszcze dokładniejsze strojenie niuansów i subtelności.

Ponadto te kolumny są solidne. Naprawdę! Wszystkie podzespoły pochodzą z produkcji polskiej albo niemieckiej i są dedykowane do audio High End. Mają nawet kilkuset procentową wydajność i parametry w odniesieniu do wymaganych. Masz więc pewność niezrównanej trwałości i jakości prezentacji.

Prywatna Sala Koncertowa
Nowa Głębia Przeżywania Muzyki
Komfort Analizowania Dźwięków

Teraz wyraźnie i bez wysiłku usłyszysz całą gamę muzyczną. To emocjonująca i celująco realistyczna perspektywa słuchania muzyki oraz komfort analizowania dźwięków. Z tymi kolumnami Twoje życie zmieni się nie do poznania. Przesłuchasz wszystkie swoje albumy od nowa i będziesz zdumiony nowością i świeżością interpretacji. Bo tak wiele usłyszysz nowych niuansów!

Zadzwoń albo napisz żeby dowiedzieć się więcej. Umów się na emocjonujące i pogłębiające wiedzę odsłuchy w moim Sanktuarium High Endu. Przesłuchaj swoje ulubione nagrania w systemie referencyjnym, a także ze swoimi urządzeniami i kolumnami Evolver. Teraz Twoja przygoda ze słuchaniem muzyki rozpocznie się od nowa.

Evolver :: Specyfikacja Techniczna

Wymiary (S x W x G)
(23,5 x 109 x 35) cm
Okablowanie wewnętrzne
Skuteczność
89,3 dB
Impedancja średnia
6,35 Ω
Impedancja minimalna
7,1 Ω w zakresie od 20 do 2 000 Hz
Izolacja i wypełnienie
Terminale głośnikowe
Single-wire: BFA / Widły / Szpile
Nachylenie zbocza filtrów zwrotnicy
Pasmo przenoszenia +/- 0,5 dB
55 - 21 500 Hz
Pasmo przenoszenia +/- 3,5 dB
27 - 35 500 Hz
Odmiana propagacji fali akustycznej
Dynamiczna liniowa
Kaskadowy system usuwania zakłóceń
Zastosujesz do
Wzmacniacze lampowe i tranzystorowe średniej wydajności
Ustawienie przy ścianach lub odsunięte do ok 0,5m
Odsłuch w polu średnim lub bliskim
Produkcja w manufakturze w Polsce

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved