Olimp High Endu :: AriniAudio
Kable RCA Do Gramofonu ProJect Xpression III

Kabel Sygnałowy RCA Individual
ProJect Xpression III z Wkładką Sumiko Blue Point No2

Ten komplet okablowania RCA Individual opracowałem do współpracy sporych, trzydrożnych głośników HECO The Statement wraz z resztą systemu, w którego skład wchodzi:

  1. Gramofon ProJect Xpression III z wkładką Sumiko Blue Point No2
  2. Odtwarzacz Pioneer PD-50-K
  3. Wzmacniacz Yamaha A-S2000
  4. Kolumny głośnikowe HECO The Statement

Ten ciekawy system audio gra w dobrze przygotowanym pomieszczeniu 50m2, a jego elementy były dobierane cierpliwie i w celowy sposób na przestrzeni lat. W związku z tym nie było potrzeby wprowadzania mocnej korekty. Zostałem jednak poproszony żeby zaproponować okablowanie.

Kilka rzeczy warto było poprawić i potwierdziły się obawy klienta. Brakowało oddechu w odniesieniu do idealnego wzorca, a bas mógł być trochę lepiej zdyscyplinowany. Wykonałem zestaw kabli, które to zmieniły.

Kable RCA do gramofonu ProJect z wkładką Sumiko Blue Point No2

Najlepsze okablowanie do tego systemu charakteryzuje się jasną i otwartą górą pasma o przyjemnym i bardzo przestrzennym charakterze. Średnica tego zestawu kabli ma wyraźnie dogrzany, ale nadal szybki charakter, a linia basu należy do zwartych i zdyscyplinowanych.

Zgrywa się to idealnie.

Kable RCA do odtwarzacza płyt CD Pioneer PD-50-K

Konstrukcja okablowania została opracowana bez konieczności uzyskania bardzo precyzyjnego przebiegu pasma. Drogo nie było, a zrobiło robotę.

Oba interkonekty RCA różnią się nieco charakterem swojego brzmienia. Jeden jest nieco cieplejszy i plastyczny, a drugi nieco bardziej jasny i przestrzenny. Oba doskonale pasują do gramofonu z tą wkładką i w związku z tym można je wykorzystywać zamiennie (ProJect, Pioneer).

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved