Olimp High Endu :: AriniAudio
Focal Utopia Scala :: Kable Głośnikowe Individual™

Individual :: Kable Do Głośników
Focal Utopia Scala

Spotęgujesz możliwości i potencjał zestawów głośnikowych Focal Utopia. Jak? Stosując unikalne rozwiązanie Individual. Coś dla fanów mocnej muzyki i spektakularnych koncertów.

Niektórzy myślą, że Utopie są tylko dla snobów. Jednak te głośniki swoją dynamiką i detaliczną górą pasma robią ogromne wrażenie na każdym. Najbardziej nawet obeznanym muzykofilu. Tak, ale brzmienia Focali nie można nazwać zrównoważonym. Trudno też dobrać do nich odpowiedni wzmacniacz.

Te głośniki są bardzo wymagające i prądożerne. Ich ogromne woofery są prawie nienasycone. Napędzanie tych głośników wzmacniaczami lampowymi to marnowanie wielkiego potencjału! Z tranzystorem natomiast są jeszcze ostrzejsze. Napisz do mnie jaki wzmacniacz Ty byś wybrał? Ja podam moje najlepsze propozycje.

Najpoważniejsze zarzuty w brzmieniu Utopii dotyczą średnicy. Wyraźnie brakuje jej w brzmieniu. Temperatura wokali jest też ochłodzona. Prawie uniemożliwia to kontemplację muzyki. Takie chłodne i bezduszne brzmienie. Beznamiętne i chirurgiczne granie.

Mój Klient poprosił mnie o zaprojektowanie okablowania, które w zdecydowany sposób naprawi ubytki w środku pasma, złagodzi natarczywość góry, ale pozostawi wspaniałą dynamikę i wybitną szczegółowość. I to zrobiłem!

Upewniłem się tylko, czy wzmacniacz jest w stanie dostarczyć odpowiednią ilość prądu i zabrałem się do konstruowania. Po skończonej pracy w studiu i wykonaniu nowego okablowania przyszedł czas na odsłuchy.

Rezultaty zapięcia nowych przewodów przekroczyły nasze oczekiwania. Nowe kable Individual do Utopii w piękny i zdecydowany sposób odmieniły brzmienie tych głośników.

Bas okrzepł, spotężniał i rozwinął się jeszcze lepiej. Brzmienie stało się nasycone i tłuste. Muzyka z Focali zyskała nowy wymiar: Wzbogacony o naturalną plastykę dźwięku i głębię sceny. Wokale ociepliły się i muzycy wyszli lekko do przodu. Fenomenalne koncertowe granie! Góra pozostała błyszcząca i olśniewająca detalami, ale zdecydowanie mniej ostra. Teraz brzmienie Utopii nie tylko zachwyca swoja szczegółowością, ale również zniewala potęgą i majestatem. Dosłownie czujesz obezwładniającą dynamikę i siłę ciśnienia akustycznego. Tak, teraz słychać pełen potencjał głośników Focala!

Napisz jak chciałbyś, żeby zagrały Twoje głośniki z nowym okablowaniem Individual.

To Niesłychane! Polecam Tutaj:

Precyzyjnie Strojone Audio :: Individual

Copyright ©  AriniAudio & Individual  od 2009 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved